Время колдовства
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.


ИНФОРМАЦИОННЫЙ ФОРУМ О МАГИИ И ВСЁ ЧТО С НЕЙ СВЯЗАНО
 
ПорталПортал  ФорумФорум  ШКОЛА МАГИИ АИДАШКОЛА МАГИИ АИДА  Последние изображенияПоследние изображения  РегистрацияРегистрация  ВходВход  

ЛУННЫЙ КАЛЕНДАРЬ
Кафизма1 Luna200x200
Последние темы
» НАКАЗАТЬ ВРАГА
Кафизма1 EmptyВчера в 2:10 am автор Angelina

» Отпеть и помянуть врага на смерть
Кафизма1 EmptyВчера в 2:09 am автор Angelina

» Врага сморить
Кафизма1 EmptyВчера в 2:05 am автор Angelina

» АКЦИЯ!!! ОТВЕТ НА ОДИН КОНКРЕТНЫЙ ВОПРОС - ALISA
Кафизма1 EmptyСр Май 08, 2024 9:49 pm автор ALISA

» Для наведения головной боли
Кафизма1 EmptyСб Апр 27, 2024 7:58 am автор ALISA

» На врагов
Кафизма1 EmptyСб Апр 27, 2024 7:56 am автор ALISA

» КУРС ТАРО-Бесплатно
Кафизма1 EmptyВс Апр 14, 2024 9:43 am автор ALISA

» Наказание врага
Кафизма1 EmptyПт Апр 12, 2024 6:42 pm автор Angelina

» Мастер-класс "Куклы матанки","Обережные куклы"
Кафизма1 EmptyПт Мар 22, 2024 9:58 am автор ALISA

» Мастер-класс "Куклы матанки","Обережные куклы"
Кафизма1 EmptyВс Фев 25, 2024 7:19 am автор ALISA

» Мастер-класс "Магия Вуду"
Кафизма1 EmptyВс Фев 25, 2024 7:16 am автор ALISA

» Здравствуйте, может быть вы сможете помочь и объяснить, что здесь
Кафизма1 EmptyЧт Янв 25, 2024 6:36 am автор ALISA

» АКЦИЯ!!!Краткая диагностика! Бесплатно!!!
Кафизма1 EmptyЧт Янв 25, 2024 6:31 am автор ALISA

» На богатство на воду с трех ручьев (рек)
Кафизма1 EmptyЧт Янв 18, 2024 12:01 am автор Angelina

» МАСТЕР КЛАСС " Громничная свеча" 02.02.2024
Кафизма1 EmptyСб Дек 30, 2023 11:19 am автор ALISA

» Заговор шуйной стороны от козней недругов
Кафизма1 EmptyСр Дек 27, 2023 11:32 pm автор Angelina

» Защита Мастера от врагов
Кафизма1 EmptyСр Дек 27, 2023 11:16 pm автор Angelina

» Защита "Тын каменный"
Кафизма1 EmptyСр Дек 27, 2023 11:12 pm автор Angelina

» Быстрая Присуха
Кафизма1 EmptyСр Дек 27, 2023 11:06 pm автор Angelina

» Проблемные клиенты (Начинающим)
Кафизма1 EmptyСб Дек 09, 2023 2:00 pm автор ALISA

» ВОПРОСЫ К АДМИНИСТРАТОРУ
Кафизма1 EmptyСб Дек 09, 2023 1:55 pm автор ALISA

» МАГАМ САМОУЧКАМ И ТЕМ КТО ЛЮБИТ БЕСПЛАТНОЕ
Кафизма1 EmptyЧт Ноя 30, 2023 9:48 pm автор ЕленаС

» Порча-возмездие по адресу электронной почты
Кафизма1 EmptyЧт Ноя 30, 2023 10:43 am автор ALISA

» Получение силы через могилу Предков
Кафизма1 EmptyВт Ноя 28, 2023 10:06 pm автор Angelina

» Оморочка
Кафизма1 EmptyВт Ноя 28, 2023 11:22 am автор Мика

» Оморочка и отвод врага
Кафизма1 EmptyВт Ноя 28, 2023 11:18 am автор Мика

» АКЦИЯ!!!Гадание на картах!
Кафизма1 EmptyВт Ноя 28, 2023 10:05 am автор надежда111

» Начинающим "черным магам".
Кафизма1 EmptyВс Ноя 26, 2023 10:31 pm автор insanegoth

» Глаза служкам закрыть
Кафизма1 EmptyВт Ноя 21, 2023 11:09 am автор Angelina

» Ночной говор на церковный крест
Кафизма1 EmptyВт Ноя 21, 2023 11:06 am автор Angelina

» ДИАГНОСТИКА ПО WhatsApp
Кафизма1 EmptyПн Окт 30, 2023 10:12 am автор ALISA

» Подкрепить силу колдовскую
Кафизма1 EmptyВт Сен 12, 2023 6:49 pm автор Angelina

» Водный стяжень
Кафизма1 EmptyВт Сен 12, 2023 6:46 pm автор Angelina

» ЛИЧНЫЙ ПРИЕМ В ГЕРМАНИИ
Кафизма1 EmptyЧт Июн 22, 2023 6:44 am автор ALISA

» Путь испоганить
Кафизма1 EmptyСб Июн 17, 2023 10:38 pm автор Angelina

» Паскудным сделать
Кафизма1 EmptyСб Июн 17, 2023 10:36 pm автор Angelina

» Укрывало твердое
Кафизма1 EmptyСб Июн 17, 2023 10:35 pm автор Angelina

» КРАДНИК (на отнятие удачи)
Кафизма1 EmptyСб Июн 17, 2023 10:26 pm автор Angelina

» Денежный узел
Кафизма1 EmptyВс Июн 04, 2023 8:33 pm автор ALISA

» Почему не сработал рунический став?
Кафизма1 EmptyВс Июн 04, 2023 8:26 pm автор ALISA

» МАГИЧЕСКИЕ УСЛУГИ!ЛИЧНЫЙ ПРИЁМ В ГЕРМАНИИ!!!
Кафизма1 EmptyПт Июл 08, 2022 5:26 am автор ALISA

» Целительница, Знахарка, Травница
Кафизма1 EmptyСб Июл 02, 2022 8:19 am автор ALISA

» КНИГА МАМОНИЙ ЗАРОК
Кафизма1 EmptyПн Апр 18, 2022 7:13 am автор ALISA

» ПРАВИЛА И УСЛОВИЯ ДЛЯ ПРАКТИКОВ
Кафизма1 EmptyСб Мар 26, 2022 9:37 am автор ALISA

» ШКОЛА МАГИИ Аида
Кафизма1 EmptyПн Янв 31, 2022 2:15 am автор ALISA

МАГИЧЕСКИЕ УСЛУГИ
...Текут бесконечные в мире часы,
дела человека кладу на весы:
В одну из сторон, ну, конечно, Добро,
В другую – естественно, мрачное Зло.
А Зла и Добра накопилось уж тьма.
И только, наверно, с добавкой ума,
Задачу нелегкую можно решить.
И их по заслугам сейчас оценить...
Не можешь один оценить тяжесть зла?
Вопросов наверно накопилось уж тьма?
Звони помогу и избавлю от зла,
для этого мне хватает ума.

Тел. +4917631120089 WhatsApp
С уважением Alisa Hirsch
Кафизма1 Torshe10
РАЗДЕЛ ОБЪЯВЛЕНИЙ

Кафизма1 Ezee_210

ВРЕМЯ КОЛДОВСТВА


ФОРУМ ВРЕМЕНА ВЕДЬМ


ПОДЕЛИТЬСЯ
Кто сейчас на форуме
Сейчас посетителей на форуме: 6, из них зарегистрированных: 0, скрытых: 0 и гостей: 6

Нет

Больше всего посетителей (562) здесь было Вс Окт 14, 2018 2:42 am

 

 Кафизма1

Перейти вниз 
АвторСообщение
ALISA
Администратор
ALISA


Сообщения : 12320

Кафизма1 Empty
СообщениеТема: Кафизма1   Кафизма1 EmptyПн Дек 11, 2017 9:26 am

КАФИЗМА 1
Псалом 1

Блажен муж, иже любит имя Твое, Приснодево Мати Марие: благодатию Твоею душа его утвердится, и яко древо, при исходящих вод насажденное, множайшия плоды правды изнесет. Благословенна Ты в женах ради смирения и веры сердца Твоего; всех бо жен побеждаеши красотою Твоею, превосходиши Ангелов и Архангелов святынею, милости и щедроты Твоя везде проповедуются; Бог дела рук Твоих благословил есть.
Псалом 2

Госпоже, чесо ради шаташася языцы, стуждающии ми? Бурею ужаса и страха посрами и низложи их; да покрыет нас десница Твоя: расточи тучи беззаконий наших, возьми бремя грехов наших. Приидите к Ней все труждающиеся и обремененные и упокоит вас, приступите к Ней в напастях ваших, и осветит вас просвещение лица Ея; благословите Ю всем сердцем вашим: милости бо Ея полна земля.
Псалом 3

Госпоже, что умножишася видимыя и невидимыя врази, стуждающии ми? Бурею праведнаго гнева Твоего да развееши их. Помилуй мя, Госпоже, и исцели немощи моя, согрей оледенелое сердце мое и не предаждь мене в руки душевных врагов моих; в день смерти моея предстани в помощь души моей, приведи мя ко пристанищу спасения. Слава Тебе, безпомощных Заступнице.
Песнь вместо славы

Тя, Матерь Божию, хвалим, Тя Марию Приснодеву и Богородицу, исповедуем, Тя, от Превечнаго Отца избранную, вся земля величает; Тебе вси Ангели и Архангели, Тебе вси Начала смиренно служат, Тебе вси Власти и превышния Силы небесныя, и вся Господствия повинуются; Тебе вси Престоли, Тебе Херувими и Серафими радующеся предстоят, Тебе вси ангельския лики непрестанным гласом вопиют: Пресвятая Богородице Марие, Мати Приснодево! полны суть небеса величества славы чрева Твоего; Тебе преславный апостольский лик своего Творца и Спасителя Матерь восхваляют; Тебе мучеников множество Богородицу величают; Тебе преславный исповедников лик Святыя Троицы храм нарицают; Тебе девственнии полцы своего девства образ проповедуют; Тебе вси святых души преславную Царицу небес нарицают; Тебе по всей вселенней Святая Церковь всех верных христиан исповедует Матерь Божию и почитает истиннаго Царя.


Последний раз редактировалось: ALISA (Пн Дек 11, 2017 9:28 am), всего редактировалось 1 раз(а)
Вернуться к началу Перейти вниз
https://magia.aktiv-forum.com/portal
ALISA
Администратор
ALISA


Сообщения : 12320

Кафизма1 Empty
СообщениеТема: Re: Кафизма1   Кафизма1 EmptyПн Дек 11, 2017 9:26 am

Небеснаго Богоизбранную Отроковицу; Ты Ангелов Госпоже и всех святых слава; Ты райская отверстая дверь; Ты лествице Царствия Небеснаго; Ты Царя славы прекрасный чертоже; Ты неистленный ковчеже благодати; Ты бездна щедрот; Ты прибежище грешных, Ты благословенная Мати Спасителя Христа; Ты ради освобождения плененнаго человека, Бога восприяла еси во чрево от Духа Святаго и Невместимаго вместила еси; Тобою попран бысть адский враг и отверзошася верным двери Царствия Небеснаго; Ты одесную Бога стоиши; Ты Его умоляеши за нас, Приснодево Марие; Иже будет судити живых и мертвых; Тя убо желаем всегда быти нашу Заступницу к возлюбленному Сыну Твоему и Богу, Иже честною кровию нас искупил есть, да восприимем вечныя славы обетование. Спаси люди Твоя, о Владычице, и благослови достояние Твое, яко да будем причастницы блаженнаго наследия Сына Твоего, и упаси нас, и возьми нас даже до века, на всяк день. О Прещедрая! хвалити и блажити Тя желаем сердцем и устнами. Сподоби, Премилосердная Мати, ныне и всегда без греха сохранитися нам. Помилуй нас, Заступнице, помилуй нас, да будет милость Твоя с нами, яко уповаем на Тя, соблюди нас, Премилосердная, во веки веков. Тебе подобает хвала, Тебе подобает слава, Тебе подобает пение ныне и присно, и во веки веков, аминь.
Псалом 4

Егда призвах Тя, Госпоже, с верою и надеждою на Тя, услышала мя еси и от рыкающей поднебесной злобы, приуготовившейся снести мя, и от хищных рук, ищущих души моея, милостию Твоею защитила и избавила мя еси, понеже блага милость Твоя на всех, призывающих имя Твое святое. Благословенна Ты в женах, Госпоже, во веки и владычество Твое вознесеся во век века.
Псалом 5

Глаголы моя внуши, Госпоже, и не отврати от мене матернее лице Твое, обрати плач Твой в радость и сетование мое в веселие, да падут пред ногами моими врази мои, многомощными молитвами Твоими гордыя главы их сокруши, да благословит Тя всяк язык и имя Твое исповесть всяка плоть. Благословенна еси, о великаго Царя Небеснаго Дщи: Ты еси венец всей святыни, Ты еси слава горнему и дольнему Иерусалиму; благословящии Тя избыточествуют в трудех своих, благословящии Тя будут благословенны, клянущие Тя проклянутся; да не умалится от дому рабов Твоих вина и елея изобилие. Благословляем Бога, создавшего Тя, благословенны родители Твои, рождшии Тя; благословенна еси, Госпоже, на небеси и на земли, хвальна и препрославлена во веки веков.
Псалом 6

Госпоже, да не яростию своею обличит нас, грешных, правосудный Господь, ниже гневом Его накажемся: Ты, Заступнице наша, да попечешися о нас и ради святаго имени Твоего от врат адовых и от чрева мрачныя бездны Твоими молитвами избави нас, да поведаем во веки чудеса Твоя, понеже не мертвии, ниже сущии во аде восхвалят Тя, но мы, живии, благодатию Твоею благословим Тя.
Песнь вместо славы

Слава Тебе, Мати Божия, верных прибежище, избавление в лютых содержимых, душе моей Божественное утешение! Всеокаянную душу мою, Благодатная, уязвленную стрелянии злобнаго ратника, вручаю всесильному предстательству Твоему, юже соблюдай, и покрывай, и спасай от бесовских козней невредиму, да зову Ти: радуйся, Невесто Неневестная!
Псалом 7

Госпоже моя, на Тя уповах; от врагов избави душу мою, яко да во смирении моем благоугожду Тебе; светлость лица Твоего да облистает душу мою и воззрение Твое на мя милостивное да освятит совесть мою и принесу Тобою молитвы и моления к Вышнему.
Псалом 8

Госпоже, Господь наш бысть Тобою Спаситель и брат наш; яко огонь в купине и роса на руно, на Тя сниде превечное Божие Слово, Духу Святому нашедшу, осени Тя сила Вышняго; благословен зачатый в Тебе плод чрева Твоего, благословенно рождество Твое девственное, благословенна чистота плоти Твоея, благословенны щедроты сердца Твоего: слава Тебе, всех верных усердная Заступнице.
Песнь вместо славы

Радуйся, Прещедрая милости Мати, спаси благодатию Твоею всех, призывающих Тя во истине, в уединении сущим буди утешением, во искушениях - прибежищем: помощи Твоей вручаю душу и тело мое, управи, научи, что ми подобает творити, да спасуся.
По 1-й кафизме тропари, гл. 1:

Просвети, Благая, омраченную душу мою, и нечувствие прожени, и научи мя творити волю Сына Твоего, яко да оставление многих моих грехов получу молитвами Твоими.
Подаждь ми, Дево, умиление, слез излияние обильное, источившая нам бездну щедрот, иссушающую зол наводнение и страстей токи, едина Пречистая.
Приближается Судия, при дверех конец, бодрствуй, душе, и из глубины сердца возопий Матери Бога нашего: избави мя страшных мук, и в месте светлем всели Твоим, Владычице, предстательством.
Молитва

Владычице Богородице, Человеколюбивая Госпоже моя, Ты веси помышления и дела моя и немощь моего естества. Тебе душу мою, юже оскверних грехми и непотребными помыслы, представляю. Ты бо, Владычице, веси гной моих язв, телесных и душевных, Ты же и исцеление от них даруй, возливающе каплю Твоего человеколюбию и милости. Призри убо, Владычице моя, Богородице, милосердым Твоим оком на окаянную мою душу, одержимую тягостию греховною и готову сущу огню предану быти от Праведнаго Судии. Но молитвами Твоими, Человеколюбице, благоприятна сотвори Своего Сына и всех Бога, хотящаго мя обличити пред Ангелы и человеки за мои худые помышления и дела. Послушает бо Тебе, яко Благ и Человеколюбец, о душе моей окаянней молящуюся. О прибежище верных, помилуй мя, валяющегося в бездне греховней, но приносящяго Ти воздыхание от сокрушеннаго сердца, да Твоего ради заступления сподоблюся прощения многих моих грехов. Тебе бо нам прибежище положил есть Сын Твой Бог. Ей, Господи, Господи, изволивый милосердия ради Твоего родитися от Чистыя Матери и Приснодевы Марии, спасения ради человеческаго, приими сию Ходатаицу о моем недостоинстве. Тоя ради помощи и заступления припадаю к Твоей безмерной благости и человеколюбию, да получу прощение грехов моих, ими же волею согреших пред Тобою, Господи. Яко Тебе подобает всякая слава, честь, со Отцем и Святым Духом, ныне и присно, и во веки веков. Аминь.
Вернуться к началу Перейти вниз
https://magia.aktiv-forum.com/portal
 
Кафизма1
Вернуться к началу 
Страница 1 из 1

Права доступа к этому форуму:Вы не можете отвечать на сообщения
Время колдовства :: ИСЦЕЛЕНИЕ И СНЯТИЕ ВОЗДЕЙСТВИЙ :: МАГИЯ ПСАЛТЫРИ-
Перейти: