Время колдовства
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.


ИНФОРМАЦИОННЫЙ ФОРУМ О МАГИИ И ВСЁ ЧТО С НЕЙ СВЯЗАНО
 
ПорталПортал  ФорумФорум  ШКОЛА МАГИИ АИДАШКОЛА МАГИИ АИДА  Последние изображенияПоследние изображения  РегистрацияРегистрация  ВходВход  

ЛУННЫЙ КАЛЕНДАРЬ
Кафизма8 Luna200x200
Последние темы
» НАКАЗАТЬ ВРАГА
Кафизма8 EmptyВчера в 2:10 am автор Angelina

» Отпеть и помянуть врага на смерть
Кафизма8 EmptyВчера в 2:09 am автор Angelina

» Врага сморить
Кафизма8 EmptyВчера в 2:05 am автор Angelina

» АКЦИЯ!!! ОТВЕТ НА ОДИН КОНКРЕТНЫЙ ВОПРОС - ALISA
Кафизма8 EmptyСр Май 08, 2024 9:49 pm автор ALISA

» Для наведения головной боли
Кафизма8 EmptyСб Апр 27, 2024 7:58 am автор ALISA

» На врагов
Кафизма8 EmptyСб Апр 27, 2024 7:56 am автор ALISA

» КУРС ТАРО-Бесплатно
Кафизма8 EmptyВс Апр 14, 2024 9:43 am автор ALISA

» Наказание врага
Кафизма8 EmptyПт Апр 12, 2024 6:42 pm автор Angelina

» Мастер-класс "Куклы матанки","Обережные куклы"
Кафизма8 EmptyПт Мар 22, 2024 9:58 am автор ALISA

» Мастер-класс "Куклы матанки","Обережные куклы"
Кафизма8 EmptyВс Фев 25, 2024 7:19 am автор ALISA

» Мастер-класс "Магия Вуду"
Кафизма8 EmptyВс Фев 25, 2024 7:16 am автор ALISA

» Здравствуйте, может быть вы сможете помочь и объяснить, что здесь
Кафизма8 EmptyЧт Янв 25, 2024 6:36 am автор ALISA

» АКЦИЯ!!!Краткая диагностика! Бесплатно!!!
Кафизма8 EmptyЧт Янв 25, 2024 6:31 am автор ALISA

» На богатство на воду с трех ручьев (рек)
Кафизма8 EmptyЧт Янв 18, 2024 12:01 am автор Angelina

» МАСТЕР КЛАСС " Громничная свеча" 02.02.2024
Кафизма8 EmptyСб Дек 30, 2023 11:19 am автор ALISA

» Заговор шуйной стороны от козней недругов
Кафизма8 EmptyСр Дек 27, 2023 11:32 pm автор Angelina

» Защита Мастера от врагов
Кафизма8 EmptyСр Дек 27, 2023 11:16 pm автор Angelina

» Защита "Тын каменный"
Кафизма8 EmptyСр Дек 27, 2023 11:12 pm автор Angelina

» Быстрая Присуха
Кафизма8 EmptyСр Дек 27, 2023 11:06 pm автор Angelina

» Проблемные клиенты (Начинающим)
Кафизма8 EmptyСб Дек 09, 2023 2:00 pm автор ALISA

» ВОПРОСЫ К АДМИНИСТРАТОРУ
Кафизма8 EmptyСб Дек 09, 2023 1:55 pm автор ALISA

» МАГАМ САМОУЧКАМ И ТЕМ КТО ЛЮБИТ БЕСПЛАТНОЕ
Кафизма8 EmptyЧт Ноя 30, 2023 9:48 pm автор ЕленаС

» Порча-возмездие по адресу электронной почты
Кафизма8 EmptyЧт Ноя 30, 2023 10:43 am автор ALISA

» Получение силы через могилу Предков
Кафизма8 EmptyВт Ноя 28, 2023 10:06 pm автор Angelina

» Оморочка
Кафизма8 EmptyВт Ноя 28, 2023 11:22 am автор Мика

» Оморочка и отвод врага
Кафизма8 EmptyВт Ноя 28, 2023 11:18 am автор Мика

» АКЦИЯ!!!Гадание на картах!
Кафизма8 EmptyВт Ноя 28, 2023 10:05 am автор надежда111

» Начинающим "черным магам".
Кафизма8 EmptyВс Ноя 26, 2023 10:31 pm автор insanegoth

» Глаза служкам закрыть
Кафизма8 EmptyВт Ноя 21, 2023 11:09 am автор Angelina

» Ночной говор на церковный крест
Кафизма8 EmptyВт Ноя 21, 2023 11:06 am автор Angelina

» ДИАГНОСТИКА ПО WhatsApp
Кафизма8 EmptyПн Окт 30, 2023 10:12 am автор ALISA

» Подкрепить силу колдовскую
Кафизма8 EmptyВт Сен 12, 2023 6:49 pm автор Angelina

» Водный стяжень
Кафизма8 EmptyВт Сен 12, 2023 6:46 pm автор Angelina

» ЛИЧНЫЙ ПРИЕМ В ГЕРМАНИИ
Кафизма8 EmptyЧт Июн 22, 2023 6:44 am автор ALISA

» Путь испоганить
Кафизма8 EmptyСб Июн 17, 2023 10:38 pm автор Angelina

» Паскудным сделать
Кафизма8 EmptyСб Июн 17, 2023 10:36 pm автор Angelina

» Укрывало твердое
Кафизма8 EmptyСб Июн 17, 2023 10:35 pm автор Angelina

» КРАДНИК (на отнятие удачи)
Кафизма8 EmptyСб Июн 17, 2023 10:26 pm автор Angelina

» Денежный узел
Кафизма8 EmptyВс Июн 04, 2023 8:33 pm автор ALISA

» Почему не сработал рунический став?
Кафизма8 EmptyВс Июн 04, 2023 8:26 pm автор ALISA

» МАГИЧЕСКИЕ УСЛУГИ!ЛИЧНЫЙ ПРИЁМ В ГЕРМАНИИ!!!
Кафизма8 EmptyПт Июл 08, 2022 5:26 am автор ALISA

» Целительница, Знахарка, Травница
Кафизма8 EmptyСб Июл 02, 2022 8:19 am автор ALISA

» КНИГА МАМОНИЙ ЗАРОК
Кафизма8 EmptyПн Апр 18, 2022 7:13 am автор ALISA

» ПРАВИЛА И УСЛОВИЯ ДЛЯ ПРАКТИКОВ
Кафизма8 EmptyСб Мар 26, 2022 9:37 am автор ALISA

» ШКОЛА МАГИИ Аида
Кафизма8 EmptyПн Янв 31, 2022 2:15 am автор ALISA

МАГИЧЕСКИЕ УСЛУГИ
...Текут бесконечные в мире часы,
дела человека кладу на весы:
В одну из сторон, ну, конечно, Добро,
В другую – естественно, мрачное Зло.
А Зла и Добра накопилось уж тьма.
И только, наверно, с добавкой ума,
Задачу нелегкую можно решить.
И их по заслугам сейчас оценить...
Не можешь один оценить тяжесть зла?
Вопросов наверно накопилось уж тьма?
Звони помогу и избавлю от зла,
для этого мне хватает ума.

Тел. +4917631120089 WhatsApp
С уважением Alisa Hirsch
Кафизма8 Torshe10
РАЗДЕЛ ОБЪЯВЛЕНИЙ

Кафизма8 Ezee_210

ВРЕМЯ КОЛДОВСТВА


ФОРУМ ВРЕМЕНА ВЕДЬМ


ПОДЕЛИТЬСЯ
Кто сейчас на форуме
Сейчас посетителей на форуме: 6, из них зарегистрированных: 0, скрытых: 0 и гостей: 6

Нет

Больше всего посетителей (562) здесь было Вс Окт 14, 2018 2:42 am

 

 Кафизма8

Перейти вниз 
АвторСообщение
ALISA
Администратор
ALISA


Сообщения : 12320

Кафизма8 Empty
СообщениеТема: Кафизма8   Кафизма8 EmptyПн Дек 11, 2017 9:33 am

КАФИЗМА 8
Псалом 55

Помилуй мя, Госпоже, яко попраша мя адстии врази мои, весь день помышление их о мне на зло, противу их возстави ярость и гнев Твой, да разумевая разумею помощь мышцы Твоея, возвеличу милость Твою на мне и благоугожду пред Господем, благоугожду и пред Тобою во свете живых.
Псалом 56

Помилуй мя, Госпоже, помилуй мя, яко готово сердце мое взыскати Твою волю и под сению крил Твоих опочити; руце Твои составиша первую смирну благодати и персты Твои сотроша масти благовонныя, дыхания уст Твоих паче всякаго фимиама; вся еси, Мати Божия, сладость небесная и ненасытимое желание, к Тебе привержен есмь от чрева матере моея.
Псалом 57

Аще воистину правду глаголете, правдою и истиною блажите небесную Царицу. Аще что прилежит к славе и хвале Спасителя Христа, аще что благоугодно Ему от нас, то довлети будут песни и пения духовныя, возсылаемыя от нас возлюбленной Его Матери; Ею пророцы услаждахуся, Ею апостоли восхвалишася, Ею святители украсишася, Ею мученицы укрепишася, Ею иноцы наставлени быша, Ею постницы ангелоподобное житие прохождаху, Ею девствующии лаврами чистоты облагахуся; дивен Бог во всех святых, но паче предивен в Пресвятейшей Царице цариц, в нескверней Невесте, Преблагословенней Приснодеве Марии.
Песнь вместо славы

К Тебе прибегаю, Пресвятая Богородице, многое множество сознаю моих прегрешений и молюся Ти: посети немощствующую мою душу и испроси у возлюбленнаго Сына Твоего и Бога нашего дати ми прощение, едина пречистая и благословенная; все упование мое на Тя возлагаю, премилосердная Мати Божия, сохрани мя под кровом Твоим.
Псалом 58

Изми мя от врагов моих, Госпоже Богородице, востани в помощь мою, о Царице милости; да исчезнет пред очами воли моея темный мрак греха и Ты, благодатная, просвети и озари внутреннее мое око; Ты, яко солнце, ризами позлащенными и преиспещренными одеяна, сардис и топазион в венце Твоем, слава и богатство в деснице Твоей, смирна, и ливан, и бальзам в руце Твоей, сапфир и измарагд на перстех Твоих.
Псалом 59

Боже, отринул еси нас грех ради наших, ущедрил же еси нас ради Приснодевы Марии Богородицы; ходатайствуй о нас, Мати Божия, яже Ангелом и человеком спасение родила еси; Ты печальным утешение изливаеши и прискорбным радость и веселие: услади и нас сладкотекущим гласом уст Твоих, сладкотекушую благодать Твою влияй в сердца наша; возгремите небеса от высоты и дадите Ей хвалу, прослави Ю земля со всеми живущими.
Псалом 60

Услыши, Госпоже, молитву мою, и на твердом камени закона Божия постави помышления моя, буди мне столп крепчайший, защищающий мя от безстуднаго лица адскаго врага; Ты едина прекраснейшая и яко красота облачная сияеши, яко заря багряновидная востаеши, яко луна полная светиши в нощи и яко солнце блистает пресвятейший зрак Твой; слава Тебе, царствующей на небеси, приими в Царствие Небесное и нас, земных.
Песнь вместо славы

Пренепорочная Приснодево, Дщи Авраамова и Давидова, приклони ухо Твое к убогой и смиренней молитве моей и не забуди людей Твоих, к Тебе вопием, помяни нас, Пресвятая Дево, Тебе вручаем спасение душ наших, буди ходатаица наша пред святейшим лицем возлюбленнаго Сына Твоего, Господа нашего Иисуса Христа.
Псалом 61

Не Богу ли повинется душа моя? От Того бо спасение мое; не Тебе ли, Владычице, возлюбити долженствует сердце мое? Чрез Тебе бо спасение мое, благословенный бо плод чрева Твоего есть Спаситель мой; чашу убо спасения прииму и имя Господне призову, призывая призову и Твое, Владычице, преславное имя, ибо Той Спас мой, Ты же Заступница моя.
Псалом 62

Боже, Боже мой, с возлюбленною Ти Материю славлю Тя, девственно бо Тя от Духа Святаго зачат и девственно Тя роди. О Госпоже! преблагословена еси, предстоиши бо престолу Святыя Троицы и о нас грешных молишися, и мы в крове крилу Твоею возрадуемся и благословим Тя в животе нашем, и о имени Твоем возслем к Богу молитвы наши.
Псалом 63

Услыши, Владычице, глас мой, внегда молитимися к Тебе, избави душу мою, егда изыти ей от телесе, от ужаса жестокаго адскаго врага. Коим дерзновением воззрю на праведнаго Судию и Бога моего? Ты, помощнице, стани одесную мене и испроси грехом моим прощение, и прежде, неже будут страшная сия испытания о мне, просвети очи души моея и прожени слепоту греховную; даждь мне на Тя надежду имети в жизни моей и во исходе моем.
Песнь вместо славы

К Тебе прибегаю, преславная Богородице, Юже Матерь милости и Царицу щедрот вся Православная Церковь святых познает, не отрини мя, многогрешнаго, настави на путь истинный, покрый мя от сонма лукавнующих; Ты никогда никому, толкущему в двери милосердия Твоего, не возбранила еси: Твоя милости ищущим их Тобою, всемилостивая Мати, не отречени суть, рай утешения Твоего всем отверст есть.
По 8-й кафизме тропари, гл 8:

Богородице Приснодево, Ангелов славо и земнородных украшение, испроси Тебе поющим грехов всех прощение, буди милостива рабом Твоим, яко еси непостыдное прибежище человек и избавление отчаянных, Преблагословенная.
Низложи Сильный, якоже рекла еси Владычице сильныя со престол - смерть и ад, и вознесе смиренныя - человеков естество воплотивыйся из Тебе Избавитель душ наших.
Радуйся престоле огнезрачный Всецаря Христа: радуйся едина Госпоже всея твари, Марие Богопрославленная.
Молитва

Приими, о Всеблагословенная и Всемощная Пречистая Госпоже, Владычице, Богородице Дево, сия молитвы, со слезами Тебе ныне приносимыя от нас, недостойных рабов Твоих, к цельбоносному образу Твоему с умилением притекающих, яко Тебе Самой ту сущей и слышащей моления наша, и подающей с верою просящим по коемуждо прошению исполнение. Скорбящим бо скорби облегчаеши, немощным здравие даруеши, разслабленных и недужных исцеляеши, от бесных бесы прогоняеши, обидимыя от обид избавляеши, и насилуемыя спасаеши, грешных кающихся прощаеши, прокаженных очищаеши, и малыя дети милуеши, от уз и темниц свобождаеши, и всякия многоразличныя страсти врачуеши Ты, Госпоже Владычице Богородице; вся бо суть возможна ходатайством Твоим к Сыну Твоему, Христу Богу нашему. О, Всепетая Мати,
Пресвятая Богородице Дево Марие! Не престай молитися о нас, недостойных рабех Твоих, славящих Тя и почитающих, и поклоняющихся пречистому образу Твоему, и надежду имущих невозвратну и веру несумненну к Тебе, Приснодеве преславней и непорочней, ныне и присно и во веки веков. Аминь.
Вернуться к началу Перейти вниз
https://magia.aktiv-forum.com/portal
 
Кафизма8
Вернуться к началу 
Страница 1 из 1

Права доступа к этому форуму:Вы не можете отвечать на сообщения
Время колдовства :: ИСЦЕЛЕНИЕ И СНЯТИЕ ВОЗДЕЙСТВИЙ :: МАГИЯ ПСАЛТЫРИ-
Перейти: