Время колдовства
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.


ИНФОРМАЦИОННЫЙ ФОРУМ О МАГИИ И ВСЁ ЧТО С НЕЙ СВЯЗАНО
 
ПорталПортал  ФорумФорум  ШКОЛА МАГИИ АИДАШКОЛА МАГИИ АИДА  Последние изображенияПоследние изображения  РегистрацияРегистрация  ВходВход  

ЛУННЫЙ КАЛЕНДАРЬ
Кафизма16 Luna200x200
Последние темы
» НАКАЗАТЬ ВРАГА
Кафизма16 EmptyВчера в 2:10 am автор Angelina

» Отпеть и помянуть врага на смерть
Кафизма16 EmptyВчера в 2:09 am автор Angelina

» Врага сморить
Кафизма16 EmptyВчера в 2:05 am автор Angelina

» АКЦИЯ!!! ОТВЕТ НА ОДИН КОНКРЕТНЫЙ ВОПРОС - ALISA
Кафизма16 EmptyСр Май 08, 2024 9:49 pm автор ALISA

» Для наведения головной боли
Кафизма16 EmptyСб Апр 27, 2024 7:58 am автор ALISA

» На врагов
Кафизма16 EmptyСб Апр 27, 2024 7:56 am автор ALISA

» КУРС ТАРО-Бесплатно
Кафизма16 EmptyВс Апр 14, 2024 9:43 am автор ALISA

» Наказание врага
Кафизма16 EmptyПт Апр 12, 2024 6:42 pm автор Angelina

» Мастер-класс "Куклы матанки","Обережные куклы"
Кафизма16 EmptyПт Мар 22, 2024 9:58 am автор ALISA

» Мастер-класс "Куклы матанки","Обережные куклы"
Кафизма16 EmptyВс Фев 25, 2024 7:19 am автор ALISA

» Мастер-класс "Магия Вуду"
Кафизма16 EmptyВс Фев 25, 2024 7:16 am автор ALISA

» Здравствуйте, может быть вы сможете помочь и объяснить, что здесь
Кафизма16 EmptyЧт Янв 25, 2024 6:36 am автор ALISA

» АКЦИЯ!!!Краткая диагностика! Бесплатно!!!
Кафизма16 EmptyЧт Янв 25, 2024 6:31 am автор ALISA

» На богатство на воду с трех ручьев (рек)
Кафизма16 EmptyЧт Янв 18, 2024 12:01 am автор Angelina

» МАСТЕР КЛАСС " Громничная свеча" 02.02.2024
Кафизма16 EmptyСб Дек 30, 2023 11:19 am автор ALISA

» Заговор шуйной стороны от козней недругов
Кафизма16 EmptyСр Дек 27, 2023 11:32 pm автор Angelina

» Защита Мастера от врагов
Кафизма16 EmptyСр Дек 27, 2023 11:16 pm автор Angelina

» Защита "Тын каменный"
Кафизма16 EmptyСр Дек 27, 2023 11:12 pm автор Angelina

» Быстрая Присуха
Кафизма16 EmptyСр Дек 27, 2023 11:06 pm автор Angelina

» Проблемные клиенты (Начинающим)
Кафизма16 EmptyСб Дек 09, 2023 2:00 pm автор ALISA

» ВОПРОСЫ К АДМИНИСТРАТОРУ
Кафизма16 EmptyСб Дек 09, 2023 1:55 pm автор ALISA

» МАГАМ САМОУЧКАМ И ТЕМ КТО ЛЮБИТ БЕСПЛАТНОЕ
Кафизма16 EmptyЧт Ноя 30, 2023 9:48 pm автор ЕленаС

» Порча-возмездие по адресу электронной почты
Кафизма16 EmptyЧт Ноя 30, 2023 10:43 am автор ALISA

» Получение силы через могилу Предков
Кафизма16 EmptyВт Ноя 28, 2023 10:06 pm автор Angelina

» Оморочка
Кафизма16 EmptyВт Ноя 28, 2023 11:22 am автор Мика

» Оморочка и отвод врага
Кафизма16 EmptyВт Ноя 28, 2023 11:18 am автор Мика

» АКЦИЯ!!!Гадание на картах!
Кафизма16 EmptyВт Ноя 28, 2023 10:05 am автор надежда111

» Начинающим "черным магам".
Кафизма16 EmptyВс Ноя 26, 2023 10:31 pm автор insanegoth

» Глаза служкам закрыть
Кафизма16 EmptyВт Ноя 21, 2023 11:09 am автор Angelina

» Ночной говор на церковный крест
Кафизма16 EmptyВт Ноя 21, 2023 11:06 am автор Angelina

» ДИАГНОСТИКА ПО WhatsApp
Кафизма16 EmptyПн Окт 30, 2023 10:12 am автор ALISA

» Подкрепить силу колдовскую
Кафизма16 EmptyВт Сен 12, 2023 6:49 pm автор Angelina

» Водный стяжень
Кафизма16 EmptyВт Сен 12, 2023 6:46 pm автор Angelina

» ЛИЧНЫЙ ПРИЕМ В ГЕРМАНИИ
Кафизма16 EmptyЧт Июн 22, 2023 6:44 am автор ALISA

» Путь испоганить
Кафизма16 EmptyСб Июн 17, 2023 10:38 pm автор Angelina

» Паскудным сделать
Кафизма16 EmptyСб Июн 17, 2023 10:36 pm автор Angelina

» Укрывало твердое
Кафизма16 EmptyСб Июн 17, 2023 10:35 pm автор Angelina

» КРАДНИК (на отнятие удачи)
Кафизма16 EmptyСб Июн 17, 2023 10:26 pm автор Angelina

» Денежный узел
Кафизма16 EmptyВс Июн 04, 2023 8:33 pm автор ALISA

» Почему не сработал рунический став?
Кафизма16 EmptyВс Июн 04, 2023 8:26 pm автор ALISA

» МАГИЧЕСКИЕ УСЛУГИ!ЛИЧНЫЙ ПРИЁМ В ГЕРМАНИИ!!!
Кафизма16 EmptyПт Июл 08, 2022 5:26 am автор ALISA

» Целительница, Знахарка, Травница
Кафизма16 EmptyСб Июл 02, 2022 8:19 am автор ALISA

» КНИГА МАМОНИЙ ЗАРОК
Кафизма16 EmptyПн Апр 18, 2022 7:13 am автор ALISA

» ПРАВИЛА И УСЛОВИЯ ДЛЯ ПРАКТИКОВ
Кафизма16 EmptyСб Мар 26, 2022 9:37 am автор ALISA

» ШКОЛА МАГИИ Аида
Кафизма16 EmptyПн Янв 31, 2022 2:15 am автор ALISA

МАГИЧЕСКИЕ УСЛУГИ
...Текут бесконечные в мире часы,
дела человека кладу на весы:
В одну из сторон, ну, конечно, Добро,
В другую – естественно, мрачное Зло.
А Зла и Добра накопилось уж тьма.
И только, наверно, с добавкой ума,
Задачу нелегкую можно решить.
И их по заслугам сейчас оценить...
Не можешь один оценить тяжесть зла?
Вопросов наверно накопилось уж тьма?
Звони помогу и избавлю от зла,
для этого мне хватает ума.

Тел. +4917631120089 WhatsApp
С уважением Alisa Hirsch
Кафизма16 Torshe10
РАЗДЕЛ ОБЪЯВЛЕНИЙ

Кафизма16 Ezee_210

ВРЕМЯ КОЛДОВСТВА


ФОРУМ ВРЕМЕНА ВЕДЬМ


ПОДЕЛИТЬСЯ
Кто сейчас на форуме
Сейчас посетителей на форуме: 8, из них зарегистрированных: 0, скрытых: 0 и гостей: 8

Нет

Больше всего посетителей (562) здесь было Вс Окт 14, 2018 2:42 am

 

 Кафизма16

Перейти вниз 
АвторСообщение
ALISA
Администратор
ALISA


Сообщения : 12320

Кафизма16 Empty
СообщениеТема: Кафизма16   Кафизма16 EmptyПн Дек 11, 2017 9:37 am

КАФИЗМА 16
Псалом 109

Рече Господь Госпоже нашей: стани, возлюбленная Мати Моя, одесную Мене, святыня и благостыня Твоя благоугодна Мне, темже царствуй со Мною во веки, венец безсмертия на главе святей Твоей да будет, егоже блистание и светлость не помрачится. О Мати света, освети нас во мраке греховнем святынею Твоею и излей на нас мудрость и ум учения Христова.
Псалом 110

Исповемся Тебе, Госпоже, всем сердцем моим и прославлю Тя усты моими, память чудес Твоих сотворила еси во всяком роде и роде, и милости Твоя во истине и правоте; Отец Небесный посла нам вечно мирный завет Свой чрез возлюбленнаго Сына Своего и Ты, Владычице, послужила еси великому святейшему оному таинству. Коль убо блажен жребий наш, коль восхитительна надежда наша на Тя? славно и дивно имя Твое в нас: содержащии его в сердце не ужаснутся в час смерти.
Псалом 111

Блажен муж, благоговейно почитающий Приснодеву Марию; блаженно сердце его, иже пламенно любит Ю; блаженна душа его, яже не насытится хвалы Ея; молитвами Ея возсияет в душе его свет Божий и Дух Святый освятит разум его; в память вечную будет таковый, от слуха зла не убоится сердце его; утвердит Царица Небесная на нем благодать Свою и заступление Ея пребудет с ним во век века.
Песнь вместо славы

Радуйся, небесный кивоте, покоище живаго Бога, неизреченное составление плоти Христовы, чаше Царя Небеснаго, в нейже растворися от Духа Святаго вино неисчерпаемыя благодати; коим благодарением ублажим Тя, светоносная Владычице? радуемся и веселимся, яко преславныя судьбы Божии на Тебе совершишася.
Псалом 112

Хвалите, отроцы, Матерь Господню, хвалите, старцы, имя святое Ея; от восток солнца до запад хвально имя Ея, кроток и смирен образ Ея, на всяку плоть милости Ея и щедроты Ея даже до конец земли; слава Тебе, Владычице, христианская славо и похвало.
Псалом 113

Во исходе души моея от Египта мира сего предстани ей, небесная Утешительнице, озари ю святым Твоим лицем, и призраки бесов не устрашат ю; буди ей лествица к небеси и заступи ю, безответную, на страшнем судищи Христове.
Псалом 114

Возлюбих Матерь Господа Бога моего и свет благодати Ея освети мя, обыдоша мя болезни смертныя и беды адовы окружиша мя, но призвах имя Марии и утешися душа моя; память Твоя, Владычице, да будет посреде сердца моего и не повредит мя действо лукаваго; обратися, душе моя, на хвалу Ея и обрящеши блаженный покой в будущей жизни, егда приидет Праведный Судия воздати комуждо по делом его.
Песнь вместо славы

Радуйся, всемилостивейшая Мати, преблагословенная Приснодево Марие! воззри свыше на недостойнаго грешника и утоли страсти злыя моея воли, радуешися бо о обращении моем на путь правый; молю же Тя, да управляеши мя, да соблюдаеши, да покрываеши мя от всех вражиих наветов.
Псалом 115

Веровах, темже и возглаголах славу и хвалу Твою, Царице Небесная; Ты еси чаша спасения и от благодатного растворения в ней, яко от тука небеснаго, насыщается душа моя; благословением чрева Твоего расторгни узы грехов моих и подаждь, Владычице, помощь и силу до последняго моего издыхания сохранити мне целым и нерушимым завет любви и мира с Богом.
Псалом 116

Хвалите Госпожу нашу Богородицу вси языци, возвеличите Ю вси людие, яко утвердися милость Ея на нас и покровом Ея приосеняемся всегда; почитающии Ю благоговейно не погибнут и молящиися Ей из глубины души не лишатся матерняго Ея заступления, нерадеющии же о святодостойном почитании Ея умрут во гресех своих.
Псалом 117

Исповедайтеся Господеви, яко благ, исповедайтеся и возлюбленней Матери Его, яко во век милость Ея на нас; щедроты Ея исторгнут от сердца грех и благодать Ея очистит оскверненную совесть; кающаяся душа приближается Ею ко Христу, удаляющаяся же нераскаянием не обрящет вечнаго мира с Богом. О всемилостивая Госпоже! исповедаемся Тебе всем сердцем нашим и вознесем Тя, яко Ты была еси нам во спасение и ныне слышиши нас, призывающих Тя.
Песнь вместо славы
Радуйся, Царице Небесная, святое приятелище невместимаго Божества: Ты еси небесное украшение, Ты еси мысленное солнце, озаряющее землю; озари и очисти, молюся Ти, сердце мое грехолюбивое и, аще что Тебе неугодно в жизни моей, удали от мене, к небесному же обетованию воспламени любовь, во славу Божию и в радость Твою о спасении грешныя души моея.
По 16-й кафизме тропари, гл.8:

Приидите, вернии, Матерь всех Содетеля гласы возвеличим, и поюще возопиим: яже радости вина, Дево всепетая, чтущих Тя спасай молитвами Твоими: имаши бо дерзновение миловати, подавати же недугом врачевание.
В неможение тяжкое впад, и люте болезньми слячен, не терплю вара лютаго уныния моего, но ведый коегождо, Спасе, немощь, и яко отец наказуяй нравом Тебе согрешившыя, Ты мя возстави, да всегда взываю Тебе: велия дела Твоя, Господи, страшна же воистину чудеса, ибо верныя спасаеши молитвами Рождшия Тя.
Душу мою, Дево, смиренную от младости осквернив мерзостными словесы и деянми себе окалях, и не вем, что сотворю или где прибегну? Но ниже ину надежду разве Тебе вем. Сего ради непотребный раб к Тебе прибегаю и молюся, исповедуя Ти: согреших, моли Твоего Сына и Бога, прегрешений оставление даровати ми, на Тя бо, Всеблагая, упование возложих.
Молитва

Царице моя Преблагая, надеждо моя Пресвятая, приятелище сирым и странным заступнице, бедствующим помоще и озлобляемым покрове! Зриши мою напасть, зриши мою скорбь, отвсюду искушением одержим есть, а заступающаго несть. Ты убо Сама, Владычице, помози ми, яко немощну; окорми мя, яко странна; настави, яко заблудша; уврачуй и спаси, яко безнадежна. Не имам бо иныя помощи, ни инаго предстательства, ни утешения, токмо Тебе, о Боголюбивая Мати всех скорбящих и обремененных! Призри убо на мя, грешнаго и во озлоблении сущаго, и покрый мя пресвятым омофором Твоим, да избавлен буду от всех зол, мя обышедших, и восхвалю выну препетое имя Твое. Аминь.
Вернуться к началу Перейти вниз
https://magia.aktiv-forum.com/portal
 
Кафизма16
Вернуться к началу 
Страница 1 из 1

Права доступа к этому форуму:Вы не можете отвечать на сообщения
Время колдовства :: ИСЦЕЛЕНИЕ И СНЯТИЕ ВОЗДЕЙСТВИЙ :: МАГИЯ ПСАЛТЫРИ-
Перейти: